GTA IV

GTA 2

Hlavní postavy

Zde máte přehled těch, kteří vás budou hrou provázet.

 

1) Claude Speed

 

 

Tak to jste vy. Malý človíček v černém tílku a černých jeansech, který prostě plní nějakou tu špinavou práci, aby si vydělal.

 

2) Guider

 

 

Tak tohle je váš průvodce, který vám vždy řekne, co vás ve městě čeká a také vás naučí, jak ve městě přežít. Za 50 000 USD si u něho můžete uložit hru, pokud zrovna neprobíhá nějaká mise.

 

3) Johnny Zoo

 

 

Šéf Yakuzy, pro kterého můžete pracovat pouze v prvním městě. Japonci se snaží ve městě trochu rozvinout a navíc dobře platí, tak proč jim nepomoct.

 

4) Redvaldez

 

 

Šéf gangu Zaibatzu, který sídlí v každém městě, které navštívíte. Nemá rád takové méněcenné gangy jako Loonies nebo Redneck, ti pro něj prostě nejsou výzvou.

 

5) Elmet

 

 

Trochu degenerovaný člověk, který velí gangu Loonies. Já je měl rád, protože se mi líbily smajlíci na jejich autech, ale jinak je to gang samých trochu "jetých" gangstrů.

 

6) Billy Bob Bean

 

 

Šéf takového trochu vesnického gangu Redneck. Sídlí i na periferii druhého města, takže se mnou určitě souhlasíte, že to jsou prostě burani. Sám jejich šéf vypadá jak Elvis.

 

7) Labrat

 

 

Vědec, který šéfuje celému gangu šílených vědců - Scientists. Má zajímavé názory na ty, kteří nejsou vědci. Sám vypadá jak Albert Einstein.

 

8) Sunbeam

 

 

Vůdce gangu Krishna. Naprosto odmítá jakékoliv násilí a nečestné chování. Proti ruské mafii je ovšem ochoten použít jakýchkoliv dostupných prostředků, ale jak sami uvidíte, moc šanci v této válce nemají.

 

9) Jerkov

 

 

Poslední postavou je šéf ruské mafie. Je velice bohatý a oddaný své zemi jako jeho ostatní druzi. Ruská mafie se chystá převzít celé město a pokud jí pomůžete, nezapomenou na to.